Nasza firma istnieje na rynku od 1991r. Konsultujemy projekty w zakresie ochrony przeciwpożarowej na każdym etapie wykonawstwa tj. koncepcyjnym, budowlanym oraz wykonawczym. Wykonujemy opracowania i projekty z zakresu ochrony przeciwpożarowej budynków i obiektów budowlanych, od budownictwa mieszkaniowego jedno- i wielorodzinnego, poprzez obiekty użytkowe oraz użyteczności publicznej do obiektów przemysłowych i wielkokubaturowych.

   Nasz zespół tworzą rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, rzeczoznawca ds. bhp, rzeczoznawcy budowlani, rzeczoznawcy sanitarni, inżynierowie pożarnictwa, inżynierowie budownictwa oraz specjaliści i inspektorzy ochrony przeciwpożarowej. Dzięki dużemu zaangażowaniu świetnie wykształconych pracowników stanowimy rzetelną pomoc dla inwestorów, architektów, instalatorów, kierowników budów oraz wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego. Współpracujemy z biurami projektowymi z całej Polski i z zagranicy. O wysokiej jakości naszych usług świadczy zadowolenie klientów z podjętej współpracy.

 

 


 

Firma Eko-Poż zapewnia kompleksową obsługę w zakresie projektowania systemów ochrony przeciwpożarowej z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Wykonujemy pełna dokumentację techniczna z wykorzystaniem programów DIALUX jak również ekspertyzy techniczne, oraz symulacje zagrożeń z wykorzystaniem programów PYROSIM, PATHFINDER.

 

 

 Zapraszamy do korzystania z Naszych usług.